Özellikle ülkenin üniversitelerinin Avrupa’nın parmakla gösterilen üniversitelerinden biri olduğunu belirtelim. Birçok Avrupalı genç var ki, keşke bu seçkin üniversitelerinden birinde eğitim alsam demektedir. Ülkede birçok üniversitede Tük öğrencilerimiz sınavsız şekilde kabul edilmektedir. Bu şansın ne kadar önemli olduğunu anlamanız gerek. Sadece Türk öğrencilere sunulan bir şanstır bu. Hem lisans, hem de lisans tamamlama eğitiminizi seçkin üniversitelerde alabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde Adalet Lisans Tamamlama:

Ülkemizde, adalet meslek yüksek okulu eğitimlerini alan öğrencilerimiz, yazımız sizin için. Size Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, hayatınızın en büyük fırsatını sunuyoruz. Sınavsız olarak, diplomanızla adalet dikey geçiş için başvurabilirsiniz. Bunun için sitemize tıklamanız ve bilgi almanız yeterli. Ayrıca, çağrı merkezimiz ve çalışma ofislerimizle her zaman yanınızdayız. Adalet dikey geçiş imkanından kesinlikle ve kesinlikle yararlanmanızı istiyoruz. Bu belki de hayatınızın fırsatı olacak.

Çağımızda, ne kadar fazla eğitim alır, kendinizi geliştirirseniz, o kadar başarılı bir insan olursunuz. Rekabet ortamı günümüzde son derece güçlü. Gençlerimizin mümkün olduğu kadar meslekli anlamda kendilerini geliştirmeleri gerekiyor. İşte, Uluslararası Travnik Üniversitesi, iki senelik meslek eğitimi alanlara, bu cazip fırsatı sunuyor. Sadece iki sene daha eğitim alarak adalet meslek eğitiminizden bir hukukçu olarak mezun olabilirsiniz. Adalet dikey geçiş başvurunuzla ilk seneniz kesinlikle kaybolmaz. Eksik derslerinizi sömestre içinde alarak, 3. Sınıftan hukuk fakültesi eğitimine başlayabilirsiniz. Sene kaybınız olmayacak.

Hukuk eğitiminin en seçkin şekilde alınacağı fakültelerden biri, Uluslararası Travnik Üniversitesi hukuk fakültesidir. Adalet dikey geçiş imkanından yararlanarak, bu seçkin eğitimden yararlanma şansınız olacak. Modern bir hukuk eğitimi sizleri bekliyor. Avrupa Birliği ilkelerinde, Bologna kriterlerine göre yönetilen bir üniversitede seçkin bir eğitmen kadrosu ile, özel bir eğitimden geçeceksiniz. Adalet dikey geçiş öğrencileri, lisans öğrencileri ile aynı şartlarda, aynı sınıflarda eğitim almaktadır. Kesinlikle bir ayrım ya da eğitim eksikliği, farkı söz konusu değildir. Sadece, adalet dikey geçiş öğrencileri bazı fark dersleri almaktadırlar.

Adalet dikey geçiş başvurusu yapmak isteyen gençleri en fazla düşündüren konulardan biri okul giderleri ile yaşam masraflarının zorlayıcı olup olmadığıdır. Bu konuda en güncel bilgileri profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan alabilirsiniz. Okulun harç ücretlerinin diğer ülke üniversiteleri ve Avrupa üniversiteleri ile kıyaslandığında, gerçekten makul kaldığını belirtmek gerekir. Bir adalet dikey geçiş öğrencisi için sadece iki sene bu eğitimi almak, maddi açıdan zorlamaz ve ona inanılmaz bir meslek şansı verir. Bir öğrenci olarak, aylık giderleriniz ise yaklaşık olarak 400 euro gibi makul bir bedel olacaktır. Adalet dikey geçiş konusunda size sunulan bu inanılmaz fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız. Hukuk diplomanız sizi bekliyor.