Biz BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA olarak siz değerli büyükçekmece halkına destek ve teveccühlerine teşekkür etmeyi bir borç bilerek, dürüstlük ve temizlik ilkelerinden şaşmadan sizlere hizmet etmeye devam edecektir. Siz değerli müşterilerimizle "Temizlik Dünyamızda" birlikte olmak dileğiyle

Bizleri BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA olarak dilediğiniz andan itibariyle (0212) 852 39 21 veya (0212) 853 60 02 numaralardan arayıp en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Sizlerin vermiş olduğu halıları diğer halılardan ayırarak tek tek yıkıyarak ilk günkü gibi görünmesini sağlamaktayız.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama olarak sadece BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA FABRİKASI veya Büyükçekmece'ye yönelik değil de istanbul Avrupa Yakasındaki tüm bölgelere hizmet vermekteyiz. Halı yıkama sektöründe Bir öncü firma olarak Büyükçekmece'de yerimizi almaktayız. Haftanın 7 günü sınırsız servis ağı ile Büyükçekmece halkına en kaliteli hizmeti sorunsuz yerıne getirmekteyiz. Başta Büyükçekmece olmak üzere; Kumburgaz, Mimarsinan, Celaliye Kamiloba, Mimaroba, Çatalca,Tepecik, Tepekent ve Silivri'ye kadar Büyükçekmece'ye bağlı tüm ilçe ve mahallelere hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz insan sağlığı ve memnuniyet derecesi. Son teknoloji makina ve ekipmanlarıyla işinin ehli ile yerine getirmekteyiz.

Herkes Halı Yıkama işi yapabilir, ama Biz Fark yaratırız...

Yapmış olduğumuz hizmetin arkasında kalarak müşterı memnuniyetini en iyi ve itinayla yapmaktayız.

Nasılsa temizlik sağlımız için gerekli etkenlerden biriyse biz de bu temizlik kuralından vazgeçmemiz gerek, temizliğe önem verilmedikçe sık sık hastalanmaya ve sağlığınızı kötü yönden tetikler. Şimdi artık teknolojinin gelişmesi ve hizmet vermiş olduğumuz sektör ile rahatınızı bozmadan yerine getirmekteyiz. Sizden istedğimiz herkes halı yıkama işi yapabilir, ama önemli olan yapılan temizlik hem sağlınızı hem de değerli olan halılarınız zarar görmemesi için bizleri arayınız.