Muhteşem fırsatlar Digitürk ile ayağınıza geliyor. Türkiye genelinde teknik alt yapı işlemlerini tamamlayan Digitürk, internet ve yayıncılık gibi alanlarda müşterilerine kesintisiz hizmet sağlıyor. Bu hizmetlerin en belirginlerinden birisi olan yayıncılık alanında 400 kadar tematik kanalı müşterilerine sunan Digitürk muhteşem fırsat ve avantajlar sayesinde özel bir yayın deneyimini evlerinize getiriyor. 80 kadar HD kalitesinde yayına ek olarak, haber, belgesel, spor, çocuk, eğlence ve yetişkin içerikli tematik yayınları evlerinize getiriyor. Kısacası Digitürk ile büyülü bir dünya sizi bekliyor. Birbirinden özel ve güzel yayınlara ek olarak sağlamış olduğu imkanlarla hizmet ağını genişleten bu platformun bir parçası olarak eğlenceli ve keyifli bir dünyanın kapılarını ardına kadar aralayabilmeniz mümkün olacak.

Digitürk’te size özel birçok alternatife kolay ve hızlı şekilde ulaşabilmeniz mümkün. Birbirinden özel fırsatların yer aldığı digitürk paketlerinde en dikkat çekenlerden bir tanesi de Digitürk Keyif Paketleri olarak karşımıza çıkıyor. Keyif paketler sayesinde televizyon karşısında eğlenceli vakit geçirebilmek mümkün olacak. Digitürk ile bu imkanın ulaştığı evlerde eşsiz fırsatları değerlendirebileceksiniz. Dizi ve film tutkunlarına özel hazırlanan Oscar veya emmy ödüllü filmlerden, belgesel tutkunları için hazırlanan en ilginç bilgilere kadar çok çeşitli bir dünyanın kapılarını Digitürk Keyif Paketleri sayesinde aşabilirsiniz. Futbol tutkunları için hazırlanan müsabakalar, minikler için hazırlanan eğitici ve bilgilendirici içerikler, büyükler için hazırlanan yetişkin içeriklerin hepsine Digitürk ekranlarında ulaşabilmeniz mümkün olacak. Digitürk keyif paketi ile tv karşısında harika zaman geçirmek tamamen sizin elinizde olacak. Ne yapmak istediğinize karar verdikten sonra, belgesel spor, film, dizi, çocuk, eğlence yetişkin içeriklerin yer aldığı 400 kadar kanal sizi bekliyor olacak. Bu kanalların 80 kadarını HD görüntü kalitesiyle izleyebileceğiniz gibi dünyanın en özel prodüksiyonlarını da yine paket kapsamında görebileceksiniz. Dünyayı peşinden sürükleyen dizi ve filmlerin ekranlarınıza geldiği Digitürk Keyif Paketlerinde tek yapmanız gereken bu eşsiz fırsatların keyfini sürmek olacaktır. Paket dahilinde Amerika’nın en sevilen 10 dizisinden 8’ine Digitürk aracılığı ile ulaşabilecek, milyonlarca insanla aynı anda yayınları takip edebileceksiniz. Buna ek olarak dünyanın en prestijli Belgesel yayınlarını ekranlarınıza getiren Digitürk’le birlikte yeni keşiflere çıkabilecek, muhteşem bir dünyanın tam ortasında kendinize yer bularak eşsiz bir deneyime ilk adımı atabileceksiniz. Doğanın tüm güzelliklerine ek olarak tarih ve coğrafya gibi konularda da eşsiz yayınların size ulaşacağı Digitürk platformunda, belgesel keyfi bir başka güzel olacak. Ayrıca futboldan basketbola tenisten motor sporlarına kadar aradığınız bütün spor yayınlarını rahatlıkla izleyebileceğiniz Digitürk’le birlikte spor tutkunuzu zirvede yaşayabilirsiniz. Kısacası Digitürk ile muhteşem bir dünyanın tüm renklerine ulaşabilecek, harika yayın deneyimleri ile keyifli ve hoş bir tecrübe elde edebileceksiniz. Size özel yayınların tematik anlamda karşınıza çıktığı Digitürk ailesinin bir parçası olabilir, keyif dolu bir dünyanın tam ortasında kendinizi bulabilirsiniz.

Digitürk abonesi olarak ilk adımı atacağınız bu büyülü dünyanın keyfini çıkarmak son derece kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Birbirinden özel fırsatların yer aldığı Digitürk platformunda aboneliğiniz başlayacak fırsat dolu kampanyalar, yıl boyunca sizinle beraber olacak. Siz de Digitürk’ün büyülü dünyasına ilk adımı atabilmek ve muhteşem fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabileceksiniz. Birbirinden özel yayınlar ve daha nicesi için sizi en yakın Digitürk bayilerimize bekliyoruz. Digitürk dünyasının avantajlarını yakalayacağınız bu paket ile keyif dolu anlar geçirebilirsiniz.