Karaman bir kere daha ulusal basın gündemine girdi. Maalesef yine üzüleceğimiz şekilde…
Bugün Karaman siyasetine deyim yerindeyse tam anlamıyla bir bomba düştü.

Yeni Akit Gazetesi yazarlarından Mehmed Özmen kişisel facebook hesabından yaptığı paylaşımda öyle ifadeler kullandı ki, bu ifadeler bir anda Karaman’da siyasetin gündemine oturdu. AK Parti, Karaman ve Mayfa kavramını aynı cümle içerisine taşıyan Özmen, ağır ifadelerini yer yer hakaretlerde de bulunarak daha da ileriye taşıdı.

Özmen yazdığı yazıda, Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu ve Ziraat Odası Meclis Başkanı Mehmet Bayram‘ı, AK Parti’yi kullanarak mafyalaşmakla suçlarken, ayrıca adı geçen isimleri siyasi rant elde etmek uğruna şantajcılıkla suçladı.

Özmen’in paylaştığı yazıya ise verilmesi beklenen tepkiler de gecikmedi. Recep Muğlu, kişisel facebook hesabından Özmen’in iddialarına sert bir şekilde cevap verirken, yaşanan iddialarla ilgili ivedilikle hukuki yollara başvuracağını açıkladı.Otomatik alternatif metin yok.Otomatik alternatif metin yok.Otomatik alternatif metin yok.Görüntünün olası içeriği: yazıGörüntünün olası içeriği: yazıOtomatik alternatif metin yok.Otomatik alternatif metin yok.