15 ağustos günü gece yarısı 70 FZ 843 plakalı otomobiliyle evden ayrıldıktan sonra bir daha geri dönmeyen ve kendisinden hiçbir şekilde haber alınamayan posta dağıtıcısı Ahmet UYSAL (27) hala kayıp.


Yerel ve ulusal basın aracılığıyla oğlunun bulunması için yardım isteyen Karaman esnaflarından Baba Ramazan Uysal, 6 aydır kayıp olan oğlunu bulmak için ATV’de yayınlanan ve ülke genelinde bir çok kayıp vakasını ve sırlı cinayetleri aydınlatan ekranların fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'e konuk oldu.

Canlı yayında gizli tanığın açıklamalarına göre, Ahmet Uysal evde annesi ile kısa bir tartışma yaşadılar annesine hakkını helal etmesini söyledi babasının arabasının anahtarını alıp evden çıkmış. Daha sonra Ahmet uysal sosyal medya üzerinden evli bir bayanla mesajlaşıyor bu olay öğrenildikten sonra uyarmışlar, uyardıkları zaman Ahmet tekrardan devam etmiş devam edince Ahmet’i sıkıştırmışlar daha sonra Ahmet Uysal ve A.T. birlikte olay yerine gidiyorlar 15 Ağustosda olay gerçekleşmiş olayın barajda olduğunu biliyorum fakat nerede dövdüklerini bilmiyorum zaten öldürmeyede niyetleri yokmuş döverken yanlışlıkla aldığı sopa darbesiyle hayatını kaybetmiş ardından da cesedini arabasıyla birlikte baraja atmışlar. Müge Anlı’nın sayesine bu olayın aydınlatacığına da inanıyorum .