Proje sahibi Özgür Kaya’dan proje hakkında ve ileriye dönük hedefleri konusunda bilgi aldık.

 

Vovcard Nedir?

Vovcard, üyelerine sistemde yer almış olan üye iş yerlerinden avantajlı alışveriş yapmalarını sağlayan bir indirim kartıdır. Herhangi bir finansal özelliği yoktur. Vovcard şu anda sadece Karaman’da faaliyet göstermekte olup, önümüzdeki süreçte büyük hedefleri olan bir projedir. 

Vovcard’ın İleriye Dönük Hedefleri Nelerdir?

2016 yılı sonu itibariyle marka tescil işlemlerimizi tamamladık ve kısa süre içerisinde yeni sistemin çalışmalarına başlayacağız. İnşallah Vovcard 1 yıl içerisinde yeni yazılımı, manyetik, çipli kişiye özel kartları, pos altyapısı, mobil uygulama altyapısı ve e-ticaret platformu ile Türkiye genelinde faaliyet gösterecek bir proje olacaktır.

Projemizde yeni sistemde oluşturacağımız iş ortaklığı modeli ile Vovcard üyelerinin de sistemden kazanç sağlamasını hedefliyoruz.

Faaliyetimize 2016 yılı içerisinde başlamamıza rağmen marka tescil sürecinin uzaması nedeniyle çalışmalarımıza hız kazandıramadık. Artık önümüzde herhangi bir engelimiz kalmadı. Çalışmalarına başlamış olduğumuz görsel reklamlar, jingle ve video reklamlar ile etkili bir giriş yapmayı hedefliyoruz.

Vovcard Nasıl Çalışıyor?

Vovcard yeni sistem tamamlanıncaya kadar çalışmalarını klasik modelde şu şekilde yürütecektir.

Vovcard, farklı sektörlerden firmalar ile anlaşmalar yapar ve firmalardan Vovcard üyeleri için belirli bir oranda indirim alır. Vovcard üyeleri, üye iş yerlerinden yapacağı alışverişlerde taahhüt edilen oranda indirimli alışveriş yapar.

Ayrıca üye iş yerlerinin sadece Vovcard sahiplerine özel olarak düzenlemiş olduğu, kampanya, fırsat ve indirimlerden faydalanır.

Vovcard, yeni bir üye iş yeri anlaşması yaptığında, sisteme giren üye iş yeri ve Vovcard sahiplerine sağladığı avantajlar konusunda, bütün Vovcard üyelerini SMS ve E-Posta yolu ile bilgilendirir.

Vovcard üyeleri ayrıca vovcard.com web sitemizden üye iş yerlerini ve Vovcard avantajlarını takip edebilir.

 

Nasıl Vovcard Sahibi Olabilirsiniz?

Vovcard.com web sitemiz üzerinden üyelik formunu doldurduğunuz takdirde kartınız tarafınıza ulaştırılacaktır. Sistemimize üye olan ilk 1000 kişi ücretsiz olarak Vovcard sahibi olacaktır.

E-Ticaret Önümüzdeki Süreçte En Fazla Büyüyecek Sektörlerden Birisi Olacak

Ekonomik gelişmeler de gösteriyor ki e-ticaret sektörü ciddi anlamda bir büyüme kaydetti. Dünyaca ünlü ekonomistler e-ticaret sektörünün önümüzdeki süreçte de en fazla büyüme sağlayacak sektörlerden birisi olacağı görüşünde.

Biz de bundan yola çıkarak e-ticaret sektörüne yatırım yaptık. Altinreyon.com şu anda marka tescil işlemi tamamlanmış bir projemizdir. E-ticaret sistemimiz kurulmuş olup içerik oluşturma çalışmalarımız devam etmektedir.

Altinreyon.com’da Ürünler Kapınıza Teslim, Kapıda Nakit ya da Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı

Altinreyon.com’dan yapacağınız alışverişlerde ürünler servis ekibimiz tarafından kapınıza kadar getirilmektedir. Bu sayede ürünleri görerek teslim alabileceksiniz. Bununla birlikte kapıda nakit ya da kredi ile ödeme imkanına sahip olacaksınız. Altinreyon.com’da zaman içerisinde A’dan Z’ye bütün ürün grupları satışa sunulacaktır.

İş Ortaklığı Modelimiz İle Kazanç Sağlayabilirsiniz

Altinreyon.com yeni sistemimiz hazır oluncaya kadar klasik e-ticaret sitesi olarak faaliyet gösterecektir. Yeni dönemde ise Vovcard e-ticaret platformu olarak faaliyetine devam edecektir. Vovcard üye iş yerleri altinreyon.com’da reyon açıp ürünlerini satışa sunabilecek ve mevcut Vovcard üyelerine direkt ulaşma şansına sahip olacaktır.

İş ortaklığı modelimiz ile altinreyon.com üzerinden gerçekleşecek bütün ticari faaliyetlerden Vovcard sahipleri de kazanç sağlayacaktır.