Medyum Oğuz Aslan olarak birçok alanda uzmanlığım bulunmaktadır. Özel bir alan olduğunu düşündüğüm su bakımı hakkında biraz bilgi aktarmak istiyorum. Medyumlar bakım yaptıkları konularda birçok farklı alanlar uygular ve yöntem olarak spesifik durumları da belirgin düzlemde takip eder. Uzmanlık ve profesyonel yaklaşımlarıyla su bakımı için tecrübelerini ortaya koyarlar. Bu acıdan su bakımı önemli bir ayrıcalık ve tercihtir. Nedeni ne gelecek olursak; su bakımı özel insanlar, yeteneklerine güvenmenin dışında psişik etkileri yüksek olan, temiz kalpli insanlar tarafından uygulanması caizdir. Zaman ve mekan konusunda işlem sırasında rahat ve uygun bir ortamda olmakta gerekir. Gönül kalbi temiz olan kişi, iman ve ahlakı değerler açısından uygun biri olmalı ki; bu yöntem kullanırken açılan evren kapılarından olumlu enerjiler yolu ile bakımı gerçekleştirebilsin.

Su bakımı ismi üzerine anlaşıldığı üzere, su yolu ile çalıştırılan bir yöntemdir. Medyum bu çalışma sırasında tüm gereçleri kendi eli ve malzemesi ile temin etmelidir. Dışarıdan gelen su ya da materyali tercih olarak kullanmamakta olduğumu belirtmek isterim. Dua ve kendi üslubunda olan ritüel yaklaşımları sayesinde kişiye sorusu ya da niyeti üzerinden yardımcı olunur. Karşılıklı yapılması en uygun olan şeklidir. Kişi bu sırada stabil kalmalı ve benim yönlendirmelerin boyunda soru üzerindeki konular hakkında ekstra bilgi alabilir. Su bakımı sırasında medyum, kişinin enerji alanı ile ilgilenmez. Niyet etmek üzerine işleyen sistemde su bu noktada sadece araç olarak kullanılır. Bakımın özünde duygusal değil mantıklı yönlendirmeler kişiye fayda sağlayacaktır.

Güvenilir bir işlem gerektiren su bakımı için medyumlar içerisinde bana başvurabilirsiniz. Sizlere doğru yönlendirme yapmak, olmayacak işler için vaatlerde bulunmamak ön prensiplerin arasında yer alır. Siteden bu konuyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Randevu ya da yönlendirmeler içinde iletişim bölümünden bana Medyum Oğuz Aslan olarak ulaşabilirsiniz. İsim benzerliği yüzünden zor durumda kalan okuyucularım için küçük bir uyarım olacaktır. Bu site üzerinden referanslarınız varsa lütfen bize iletmenizi rica ederim. Her kişi su bakımı yapamadığı bir gerçek olduğu kadar her kişiye uygulanması da mümkün olmayabilir. Nihai karar benim tarafımda iletilecektir.
https://www.medyum.gen.tr