Özellikle kültür olarak kendinizi Türkiye’de gibi hissedeceğiniz insanları ve Avrupa kenti olmasının yanında Avrupa ve ülkemize nazaran çok daha uygun ekonomik yaşam koşullarına sahip Bosna Hersek’te okumak, atılacak en doğru adımlardan biri olacak.

Bosna Hersek’in Uluslararası Travnik Üniversitesi, herhangi bir sınav şartı aramadan birçok bölümde lisans, yüksek lisans ya da doktora eğitimleri için  kapılarını açmış ve bu bakımdan da son yıllarda özellikle eğitim kalitesi, yaşam koşullarının uygunluğu ve Avrupa ve Türkiye’de tanınırlığı olan bir üniversite olması bakımından da Türkiye’deki birçok kişi tarafından en çok tercih edilen yurtdışı üniversitelerinden biri olmuştur.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizlere başvurmanızla, Türkçe dil eğitimi desteğiyle lisans eğitiminizi Uluslararası Travnik Üniversitesi bölümleri içinden makine, inşaat, mimarlık, hukuk, elektrik bölümlerinde tamamlayabilirsiniz. Seçtiğiniz bölümlerden mezun olmanızla; 2.dili anadiliniz gibi öğrenmiş ve Europass Mavi Diploma ile mezun olmuş olacaksınız. Böylece hem Türkiye’de hem de Avrupa’da birçok iş kapısını ardına kadar aralayarak birçok kişinin, kendinizde yarattığınız farkla önüne geçmiş olacaksınız.

Bosna Hersek’te Üniversite

Bosna Hersek’in bünyesinde birçok üniversite barındırmasıyla üniversite şehri olan Tranvik. Travnik’in Avrupa standartlarında eğitim veren ve sunduğu imkanlarla birçok başarılı isim yetiştiren üniversitesi Uluslararası Travnik Üniversitesi. Sizler de Avrupa’nın en ucuz kentinde çok uygun fiyatlarda eğitim alarak Avrupa’da sözü geçen bir üniversiteden mezun olma, yüksek lisans ya da doktora yapma fırsatlarından Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı farkıyla yararlanabilirsiniz.

Yüksek lisans ya da doktora eğitiminizi Uluslararası Travnik Üniversitesi bölümleri içinden; İşletme Yönetimi, Muhasebe Finans ve Denetim, Pazarlama ve Ticaret, Bankacılık ve sigortacılık, Eğitim Yönetimi, Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği, Uluslararası Kamu Hukuku, Ceza Hukuku (Özel), bölümlerinde tamamlayarak, kariyerinizde Uluslararası Travnik Üniversitesi farkıyla; akademisyenlikten Türkiye ve Avrupa’da çok daha fazla iş imkanına sahip olma gibi pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi yüksek lisans eğitimi için de sizlere sınavsız geçiş hakkı tanımaktadır. Alacağınız diplomanın Türkiye’de ve Avrupa’da tanınırlığının olması, sizler için gerek akademisyenlik gerekse alanınızda en yetkin kişi olma anlamında destekleyecektir. Tezli ya da tezsiz olarak tercih edeceğiniz yüksek lisans eğitimi 1 yıl olmakla birlikte yıllık sadece 4500 Euro ödeyerek tüm bu fırsatlardan yararlanabileceksiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi doktora yapma imkanı için kapılarını sonuna kadar açarak, kendinizi akademi dünyasında en iyi şekide gerçekleştirebilmeniz için fırsatlar sunuyor. Hem Avrupa standartlarında bir üniversite bünyesinde doktora yapmak hem de Avrupa’nın en ucuz yaşam şartlarına sahip bir ülkede okumak ve 3 yıllık doktora döneminiz için sadece yıllık 5000 Euro ödeyeceksiniz.