Bugun...KARABÜBER: ''DEDİKOCULARA İTHAFEN AÇIKLAMAMDIR''
Tarih: 10-11-2017 11:57:22 Güncelleme: 10-11-2017 12:07:22 + -


İlimizin esnaflarından ve tanınmış Ülkücü simalarından olan Kemal Karabüber yazılı bir açıklama yaptı.

facebook-paylas
Tarih: 10-11-2017 11:57

KARABÜBER: ''DEDİKOCULARA İTHAFEN AÇIKLAMAMDIR''

Elhamdülillah Müslüman’ız ve Türk’üz çok şükür. Kendimizi de Ülkücü bir Türk Milliyetçisi olarak tanımlamaktan ve bu şekilde tanınmaktan da gurur duyuyoruz. Ne mutlu bize ki, kutlu ve hak bir davanın neferleriyiz. Ne mutlu bize ki, Başbuğ Alparslan Türkeş gibi bir liderin yolunda yürüyoruz ve onun soluduğu havayı teneffüs ediyoruz. Başbuğumuz bize her adımıyla örnek olmuştur. Efendiliği, sabrı, hoşgörüsü ve tavizsiz Türk Milliyetçiliği ile Başbuğumuzu 100’üncü yaşında Rahmetle ve özlemle anıyoruz her zamanda anacağız. Başbuğumuzun dişiyle, tırnağı ile kurduğu ve Ülkücülere emanet ettiği Ülkücü Hareketin şerefli bayrağını asla yere düşürmeyeceğiz, burçlara dikmeden de rahat görmeyeceğiz. Andımız vardır.

 

Bakıyoruz ki dışarıdaki bazı şahsiyetler anlamsız bir şekilde bizim adımızı kökeni belli olmayan bir parti ile özdeşleştirerek kuru tartışmaların içerisine sokmaya çalışıyorlar. Bizler bu şahsiyetlerin bu kutsal davayı düşünmeyerek herkesin içinde tartışma konusu yaptıklarını görüyoruz. Sosyal paylaşım sitelerinde, köşe başlarında, kahfehanelerde, herkesin bir birine sanki düşmanmış gibi saldırmaları ve bizleri de bu karanlık çukur içerisine sürüklemeleri inanın beni derinden üzmektedir. Her zaman söyledim şimdide söylüyorum, benim yerimde bellidir yurdumda. Birileri bilgimiz ve ilgimiz olmadan bir yerlerde benim adıma oda geçti, oda geçiyor gibi yalan yanlış şeyler konuşuyorlar. Benim adıma sadece İl Başkanım ve Ocak Başkanım konuşabilir. Onların dışında benim ağzımdan bir şey çıkmıyorsa inanmayın. Bu hareketin geçmişinde mücadele vardır, çile vardır, şehitler vardır. Onlara layık olmaya çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Dün Ülkücü harekette olup bugün çamur atanlar olacaktır elbet . Dün Ülkücü Harekette olup bugün başka kulvarlarda cirit atanlar olacaktır elbette. Bizler Karaman da dim dik ayakta olduğumuzu Ülkücünün ocağı Ülkü Ocağı, partisi Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu bütün düşmanlarımıza gösterdik göstereceğiz. Başbuğumuzun dediği gibi “MHP,ÜLKÜCÜLERİN İNANÇ HAREKETİDİR” Ülkücülük denen şerefli hareketi plânlayan, kitabını yazan, hedeflerini tayin eden kişi Başbuğumuzdur. Kendini Ülkücü gören ve Ülkücü hisseden herkesin yeri Milliyetçi Hareket Partisidir. Dün öyleydi, bugün böyledir, yarında bu böyle olacaktır. Kim ve derse desin, kim ne söylerse söylesin biz yolumuza devam edeceğiz. Bütün inanmış arkadaşlarıma da buradan sesleniyorum bir an önce titreyip kendimize dönmemiz gerekmektedir.

 

Türk Milliyetçisi, Türk Ülkücüleri, Milliyetçi Hareketçiler olarak artık tek yürek, tek bilek, tek ses, tek bayrak ve tek vücut olmak zorunda olduğumuzu unutmayalım. Bizim yolumuz dikenlidir evet ama bir o kadar da sevda doludur. Ayağına diken batanları tarihte gördünüz ve görmeye devam ediyorsunuz. Önce dedik, aklı olan ayağına batan dikeni akrebin iğnesiyle çıkarmaya kalkmaz diye akrebin iğnesini ayağına batıranların akıbetini hepiniz izliyor ve görüyorsunuz. Zaman, egoları yenme ve Ülkücü Harekete destek verme zamanıdır. Zaman, birlik zamanıdır. Zaman, dayanışma zamanıdır. Zaman,” Ülkücülüğümüz; Türk Milleti'ni en kısa zamanda, en üst seviyesine çıkarmak; mutlu, müreffeh hale getirmek, bağımsız, hür, kendi haklarına sahip bir hayata kavuşturmaktır “diyen Başbuğumuza layık olma ve haklı çıkarma zamanıdır. Allah… Türk’ü devletsiz… Ülkücüyü MHP’siz… Türk Milleti’ni Ülkücüsüz bırakmasın…. Saygılarımla… Kemal KARABÜBER…


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Karaman'da sezonun ilk karı yağdı
  Karaman'da sezonun ilk karı yağdı
 • DÖRTBUÇUK YILDA KARAMAN DA NELER DEĞİŞTİ
  DÖRTBUÇUK YILDA KARAMAN DA NELER DEĞİŞTİ
 • Yukarı Akın Köyü
  Yukarı Akın Köyü
 • Zengen Köyünde Sebze Kurutma Projesi
  Zengen Köyünde Sebze Kurutma Projesi
 • Karaman'da 10 Kasım
  Karaman'da 10 Kasım
 • Atatürk'ün Anıtkabir'e yolculuğu
  Atatürk'ün Anıtkabir'e yolculuğu
 1. Karaman'da sezonun ilk karı yağdı
 2. DÖRTBUÇUK YILDA KARAMAN DA NELER DEĞİŞTİ
 3. Yukarı Akın Köyü
 4. Zengen Köyünde Sebze Kurutma Projesi
 5. Karaman'da 10 Kasım
 6. Atatürk'ün Anıtkabir'e yolculuğu
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • KARAMAN’LI HALİT DEDENİN HİKAYESİNİ TIKLA İZLE
  KARAMAN’LI HALİT DEDENİN HİKAYESİNİ TIKLA İZLE
 • Karaman Tanıtım Filmi - Tarih Kokan Kent
  Karaman Tanıtım Filmi - Tarih Kokan Kent
 • Maymundan Beklenmeyen Hareket..
  Maymundan Beklenmeyen Hareket..
 • Delikanlı keçi kocaman ineği bakın ne hale getirdi
  Delikanlı keçi kocaman ineği bakın ne hale getirdi
 • Karaman'da trafik kazası: 1 ölü 2 yaralı
  Karaman'da trafik kazası: 1 ölü 2 yaralı
 • Şanlıtürk Psikoteknik Değerlendirme Merkezi - Karaman
  Şanlıtürk Psikoteknik Değerlendirme Merkezi - Karaman
 1. KARAMAN’LI HALİT DEDENİN HİKAYESİNİ TIKLA İZLE
 2. Karaman Tanıtım Filmi - Tarih Kokan Kent
 3. Maymundan Beklenmeyen Hareket..
 4. Delikanlı keçi kocaman ineği bakın ne hale getirdi
 5. Karaman'da trafik kazası: 1 ölü 2 yaralı
 6. Şanlıtürk Psikoteknik Değerlendirme Merkezi - Karaman
VİDEO GALERİ
YUKARI